top of page

WARMET jest obecny na rynku obróbki metalu od ponad 20 lat. Jak wiele firm w latach 90’, my również, rozpoczynaliśmy od małego warsztatu. Początkowo pracowaliśmy na konwencjonalnych maszynach do obróbki metalu. Produkcja skupiona była na częściach do przemysłu samochodowego i górniczego. Jako jedni z pierwszych w regionie zainwestowaliśmy automat tokarski CNC, który otworzył nam drogę do zdobywania bardziej zaawansowanych technologicznie zamówień jak i na realizację większych serii.

W roku 2004 podjęta została decyzja o budowie nowej hali produkcyjnej, co otworzyło kolejny rozdział w naszej firmie i pozwoliło na dalszy rozwój. W nowej siedzibie wydzielono część produkcyjną oraz pomiarową.

 

Sukcesywnie inwestujemy w nowe maszyny, kierując się zasadą maksymalizowania wydajności, krótkich czasów przezbrojeń oraz kompleksowej produkcji detalu minimalizując konieczność angażowania pracy operatorów w proste czynności, dzięki czemu jednocześnie zwiększamy produktywność całej firmy.

Dziś posiadamy kilkanaście maszyn, wieloletnie doświadczenie w produkcji precyzyjnych części z metalu i doświadczenie, poparte referencjami, we współpracy z dużymi korporacyjnymi Klientami, oraz stale rosnącą pasję do rozwijania biznesu i stawiania sobie kolejnych wyzwań.  

O NAS

bottom of page